Interwencja

Interwencja pomaga ustalić decyzję

Interwencja pomaga
podjąć decyzję o leczeniu

Zapraszamy na bezpłatną konsultację

Interwencja jest metodą, którą można przeprowadzić zarówno w domu jak i w ośrodku – ważne, aby dobrze się do niej przygotować. Proponujemy pomoc w tym zakresie. Z reguły wystarcza jedna sesja „treningowa”, aby dobrze przygotować się do przeprowadzenia właściwej, skutecznej interwencji.

Podczas bezpłatnej konsultacji pomagamy opracować scenariusz interwencji, uczymy jak ją właściwie przeprowadzić. Analizujemy sytuację i ustalamy harmonogram działań.

Interwencja dla uzależnionych

Dla osób, które nie są przekonane do podjęcia terapii – zachęcamy do wzięcia udziału w interwencji. Jest to metoda, która ma na celu przekonanie do podjęcia leczenia. W większości przypadków jest skuteczna w 100%. Jest to nic innego jak konfrontacja z rzeczywistością, której celem jest rozpoczęcie leczenia od zaraz. Bardzo ważne jest, aby brało w niej udział kilka osób z bliskiego otoczenia, które są ważne dla osoby uzależnionej. Proponujemy bezpłatną pomoc w tym zakresie. Zazwyczaj pomaga jedna sesja treningowa, po której będziemy w stanie dobrze przygotować się do przeprowadzenia właściwej, skutecznej interwencji. Podczas konsultacji pomagamy opracować scenariusz interwencji oraz uczymy jak ją właściwie przeprowadzić. Analizujemy całą sytuację oraz ustalamy harmonogram działania.

Nie czekaj, zadzwoń teraz!

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji +48 733 175 138

Dane Kontaktowe

MediRaty